Архієпископ Феодосій відзначив свято ікони Божої Матері «Казанська» у Лебединському Миколаївському монастирі

4 листопада, коли Православна Церква відзначає пам’ять з’явлення чудотворного образу Божої Матері «Казанська», Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій прибув до Свято-Миколаївського Лебединського жіночого монастиря, де очолив Божественну літургію у Свято-Воздвиженському храмі.

Владиці співслужили клірики Черкаської, Кіровоградської та Уманської єпархій УПЦ.

По завершенні Літургії владика виголосив проповідь, в якій розповів про традиції та значення шанування Божої Матері в історії Русі.

Архієпископ вручив благословенні архієрейські грамоти благодійникам Лебединського монастиря. У свою чергу, його настоятельниця ігуменя Миколая подарувала владиці святий образ небесного покровителя святої обителі святителя і чудотворця Миколая.

Після богослужіння архієпископ Феодосій у супроводі настоятельниці оглянув Свято-Миколаївський (літній) храм, а також інші монастирські приміщення, спілкувався з насельницями та прочанами обителі.

Прес-служба Черкаської єпархії